Таксі Bolt для київських водіїв

Советы автолюбителям

Столиця України — це найбільший ринок пасажирських перевезень. Щодня сотні тисяч людей відправляються на роботу, відпочинок, за покупками й у гості. Усі бажають доїхати з одного місця в інше з максимальним комфортом і безпекою. Міжнародна компанія «Болт» гарантує такі умови пасажирам. Крім того, служба таксі Bolt може забезпечити водіїв автомобілів стабільним заробітком.

Що потрібно зробити, щоби стати водієм таксі Bolt?

Сервіс таксі вже присутній у багатьох містах України, але для Києва компанія пропонуєдекілька варіантів співпраці:

 • використання особистого автомобіля;
 • оренда авто в компанії.

Щоб почати, потрібно вибрати один із двох варіантів. Якщо ви бажаєте отримати роботу водієм у Києві https://ua.bolt-ua.com/ на особистому авто, то потрібно виконати такі дії:

 • відвідати офіційний сайт компанії;
 • заповнити анкету й подати заявку.

В анкеті вимусите вказати ПІБ, контактні дані, банківський рахунок формату IBAN.

Заповнюючи заявку, вам треба прикріпити копію водійських прав із категорією «B», страховий поліс ОСЦПВ і свідоцтво про реєстрацію машини.

Якщо ж ви хочете працювати на транспортному засобі Bolt, то вам теж необхідно заповнити анкету, подати заявку й надати копії документів. Компанія цінує водіїв, які вміють бути ввічливими, чемними, а також мають досвід водіння й навички акуратної, безпечної їзди. У вас не повинно бути судимості та медичних протипоказань.

Якщо ваша заявка на роботу в компанію  «Болт» буде схвалена, то залишиться лише відвідати офіс, де ви пройдете співбесіду й покажете оригінали документів. Потім вас очікує короткий тест-драйв. Після цього варто встановити фірмовий додаток Bolt Driver і можна приступати до роботи.

Треба зауважити, що для водіїв зі своїм автомобілем важливо, аби він відповідав вимогам сервісу пасажирських перевезень.

Який автомобіль можна використовувати?

У Bolt цінують пасажирів і намагаються надати найбільш комфортабельні умови перевезень. Тому є певні критерії до якості транспортного засобу, а саме:

 • випущений не раніше 2003 року;
 • у ньому є 4 двері;
 • кузов чистий, без пошкоджень;
 • справний технічний стан;
 • усі ремені та подушки безпеки працюють;
 • салон чистий, без сторонніх запахів.

Якщо ви приймаєте замовлення від клієнта з дитиною, то обов’язково в салоні має бути дитяче автокрісло.

Компанія Bolt буде змушена відмовити власникам авто таких марок: Daewoo Nexia, Lanos, Sens, ВАЗ.

Будь-яких строгих вимог до типу кузова немає.

Вигоди від співпраці з «Болт»

Сервіс таксі поширений у багатьох країнах світу — це відомий бренд із хорошою репутацією. Працюючи на особистій машині, ви не маєте виконувати будь-який план або відпрацьовувати певну кількість годин: заробіток буде залежати тільки від вас і від того, скільки часу ви готові приділити цій роботі. Компанія, у свою чергу, пропонує мотивацію у вигляді бонусів за певну кількість виконаних замовлень — активність винагороджується (без примусу та умов).

Також ви можете брендувати транспортний засіб і отримувати за це щомісячну виплату, сума якої може доходити до 12 000 грн. Крім цього:

 • ви працюєте в зручному і продуманому мобільному додатку;
 • клієнти визначаються автоматично по геолокації;
 • у години пік і погану погоду заробіток зростає;
 • отримуєте компенсацію за скасоване клієнтом замовлення й надбавку за очікування понад 3 хвилини;
 • можете брати нове замовлення ще до завершення поточного.

Виплати проводяться без затримок 4 рази на місяць. Ваші клієнти вільні у виборі способу оплати за послуги: готівка, безготівковий розрахунок або мобільний додаток.

Працюючи на автомобілі компанії, ви отримуєте пільги на заправку та обслуговування, а також зарплату до 21 000 грн і зручний графік змін.